Kocaeli Beton Kesme

Beton Kesme

Kocaeli beton kesme en kaliteli hizmeti vermek adına son teknoloji beton kesme makinelerini kullanan beton kesme firmaları genellikle Kocaeli genelinde hizmet vermektedirler. Beton kesiminde kullanılmakta olan kesim makineleri hem makine hem de ekipman olarak çok külfetli olduğundan dolayı uygulamalarda maliyeti yüksek olabilmektedir.

Kesim uygulamalarından sonra makinelerin bakımı, testerelerin elmaslarının yenilenmesi gibi sebeplerden dolayı kaliteli beton kesimi müşteriler tarafından kesim fiyatları fazla gelebilmektedir. Fakat beton kesme firmaları en kaliteli hizmeti ve en güvenli kesim için beton kesimi işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan kesim makineleri ile kesim yapmaktadırlar.

Kocaeli Beton kesme firmalarının genel olarak kullandığı makineler; hidrolik kesim makinesi, derz kesme makinesi ve halatlı kesim makinesidir. Bu kesim kesim makineleri ile beton kesme uygulamalarında çözüm sağlanmaktadır. Bu makineler sayesinde; kolon, duvar, bahçe duvarı, kiriş, parapet, derz, asfalt, merdiven, kapı ve pencere kesimleri gibi uygulamalar yapılmaktadır ve bunların haricindeki kesim uygulamaları içinde çözüm üretilebilmektedir.

Kocaeli Beton kesim işleminde kullanılan makineler su ile çalışmaktadır. Bu yüzden beton kesimi işlemine başlamadan önce muhakkak su temin edilmesi gerekir. Su kullanılarak beton kesileceği için, işlemin yapılacağı yerde makinenin etrafa çamur sıçratacağı düşünülerek mutlaka tedbir alınmalıdır. Ayrıca bu makineleri 380V elektrikle çalışmaktadır.

Çalışma esnasında güvenlik tedbirlerini en üst seviyede tutmak ve çalışan makine ve tesisatın yanında gerekli önlemeleri almak gerekir. İş güvenli çalışma başlamadan planlanmalı ve dikkat edilmelidir.

Betonarme yapılarda, beton duvar ya da döşemelerin kesim gereksinimini karşılar. Mimarların proje sırasında unuttukları kapı, pencere vb. gibi yerlerin kesim makineleriyle işlerini gerçekleştikten sonra uygulamaya koyulurlar. Genellikle yapılan yapı yanlışlıklarını beton döküm sırasında ufak çaplı boşluklar için kalıp işleri daha uzun sürebileceği için tek parça olarak beton dökümü yapılır.

Kocaeli saha betonu olarak da hizmet veren firmamız Fırçalı Beton Helikopterli Şap Uygulaması Otopark Zemini Saha Betonu Temel Açma Betonları Zemin Baskı Beton Renkli Beton Endüstriyel Zemin Kaplama Epoksi Zemin Kaplama