Hakkımızda

Kocaeli Saha Betonu  profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla inşaat sektöründe çok çeşitli projelere imza atmak üzere kurulmuştur.
Müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Tüm bunları yaparken konusunda lider olma, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi amaçlar.
Yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı elemanları üretiminde doğanın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını kullanmaya özen gösterir. Tasarımda ve üretimde bilinçli personel kullanarak çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, sürekli gelişme ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunur.

Hizmet Alanımız

Kocaeli İzmit Saha Betonu

Betonun kullanıldığı tüm alanlarda varız. Bizden fiyat ve bilgi isteyiniz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın.
İletişim Kurun