Kocaeli İzmit Temel Açma Betonları

Temel Açma Betonları

Kocaeli temel açma betonları hizmeti veren firmamız her ne kadar günümüzde binaların dış yüzeyi göz kamaştırıyor olsa da en önemli nokta binanın temelinin sağlam olması ve temel izolasyonunun doğru olmasıdır.

İnşaat ilk aşaması temel açma işidir. Projenin büyüklüğü, bulunduğu bölge ve zeminin durumu ne olursa olsun izmit saha betonu ekibiyle ve geniş makine parkuruyla tam zamanlı çözüm üretmektedir. Kocaeli tüm il ve ilçelerde temel açma hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

İnşaat plan ve fizibilite raporuna özgü bir biçimde hareket edilerek temel açma işlemi yapılması gerekmektedir. Kocaeli saha betonu firması  teknik verileri de göz önünde bulundurarak, dikkatli çalışma ile temel açma işlemini gerçekleştiren izmit saha betonu uzman ekibi, yükleyici araçlarıyla çıkan moloz hafriyatı belirtilen yere taşımaktadır.

Kocaeli temel açma betonları günümüzde kentsel dönüşümle paralel olarak, devlet tarafından açılmış olan ve özel sektör tarafındaki firmaların talepleri doğrultusunda oluşturulan projelerde beton dökme zemin betonları tedarikleri sağlayarak hizmet vermekteyiz.