Beton Kırımı

Beton Kırımı

Kocaeli Beton kırımı uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli, hidrolik, havalı, mini iş makineleri ve ağır iş makineleri ilk akla gelenlerdendir. İş makineleri. Betonun onarılması, depreme yönelik bina yükü azaltılması, tadilat ve revizyon çalışmalarında, kütlelerin kaldırılması vb alanlarda kırım yapılmaktadır.

Kocaeli duvar şap ve beton kırım işlerinde yıkım ve kırım işi bazen insan gücüyle yapılsa da bazı durumlarda insan gücü tek başına yeterli olmamaktadır. Özellikle Kocaeli İzmit ve çevresinde  betondan yapılmış ve demirle güçlendirilmiş yapılara karşı insan gücü bazen yetersiz kalmaktadır.

Kocaeli beton kırma, betonda ve asfaltta olası problemler, değişikler veya özel projeler için karot delme ve kesme, izmit karot açma çıkartma konularında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı izmit duvar kesme ve teknik tüm konularda kendini geliştirmiştir. Sizlere hizmet verecek tüm donanımlara sahiptir.

İzmit Saha betonu firması olarak hassas makinelerin kullanımının olmadığı alanlarda kırım işlerinde pratik çözüm yolu olan kompresör ve elektropnömatik kırıcılar ile işlem yapmaktadır.

Kocaeli beton kırımı firması fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için iletişim kurunuz.